Poczuj się bezpiecznie!

Zakup używanego produktu stawia większe wymagania Tobie, jako kupującemu.

Albo sam jesteś ekspertem, albo zaufaj nam – ekspertom w swojej dziedzinie!

My wiemy jak!

Prowadząc mBazaar posiadamy bogate doświadczenie z produktami firmy Apple, ich serwisem, a zwłaszcza z wszelkimi życzeniami naszych Klientów.

Nasze produkty

Kiedy oferujemy nasze produkty, staramy postawić się w sytuacji kupującego. Testujemy produkty starannie i wnikliwie. Wszystko to w celu zminimalizowania Twojego ryzyka, jako kupującego. Kupując u nas dostajesz na start 6-miesięczną gwarancję na wszystkie produkty. Oznacza to, że jeśli kupisz produkt wszystko powinno działać tak, jak widnieje w jego opisie. Produkt nie powinien mieć zapisanych żadnych prywatnych danych na dysku i po prostu musi działać idealnie! Jeśli będzie inaczej, zapraszamy do kontaktu z nami – jeśli nie uda się rozwiązać problemu przez telefon, prosimy odesłać produkt, a my wyślemy sprzęt zamienny.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są weryfikowane przez naszego partnera serwisowego, który dysponuje technikami autoryzowanymi przez firmę Apple. Aby udzielić takiego certyfikatu Apple stawia wielkie wymagania, których szczytowym poziomem jest status Premium Apple Service Provider.

Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, prosimy o kontakt z nami. Na stronie dodajemy tylko zdjęcia produktów, które tego wymagają, tzn. jeśli coś jest uszkodzone, a Ty jako potencjalny kupujący, musisz się o tym dowiedzieć. Jest to również zawsze zaznaczone w opisie przedmiotu. W innych przypadkach, używamy jedynie standardowych zdjęć danego produktu.

Płatności

Akceptujemy przelewy bankowe lub płatności kartą (VISA, MasterCard), standardowe warunki płatności zawarte są w Regulaminie!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!