Informacje dla kupujących

Jako nabywca używanego produktu:

Upewnij się, że komputer jest w stanie jakiego się spodziewałeś.

Stosujemy trzy rodzaje oznaczeń, aby opisać stan używanego komputera. Informacje o nich znajdziesz poniżej.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego zakupu, masz oczywiście prawo zwrócić go w ciągu 14 dni od daty zakupu, oprócz tego standardowo oferujemy miesiąc gwarancji na wszystkie sprzedane produkty. Jeśli okaże się, że wystąpiła awaria sprzętu, wymienimy produkt bezpłatnie na podobny lub lepszy. Można również zabezpieczyć się przez zakup rozszerzonej gwarancji, a także ubezpieczyć dodatkowo zakupiony produkt.

Gwarancja

Gdy kupujesz produkt od nas, dostajesz gwarancję zależną od wieku danego sprzętu. Zasada jest prosta – im młodszy sprzęt, tym dłuższa gwarancja, ale każdorazowo jest ona udzielana po całościowej ocenie stanu danego sprzętu. Znajdziesz ją przy każdym produkcie, a informacja o niej będzie znajdować się na fakturze i potwierdzeniu zamówienia.

Upewnij się, że w rzeczywistości jesteś właścicielem produktu.

Jeśli kupujesz używany sprzęt, chcesz mieć pewność, że kupujesz produkt, który nie jest kradziony. Współpracujemy z policją, co oznacza, że jeśli dojdzie do mało prawdopodobnego przypadku sprzedaży komputera, który później okazałby się kradziony, wymienimy Ci go na produkt porównywalny.

Dostawa i śledzenie przesyłki

Wszystkie nasze dostawy realizowane są przez kuriera – gdy tylko wyślemy zamówienie, otrzymasz numer przesyłki, dzięki któremu możesz śledzić swój produkt i sprawdzić, kiedy dokładnie kurier zapuka do Twych drzwi. Zwykle wysyłamy towar w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia, co oznacza, że powinieneś otrzymać przesyłkę najpóźniej w ciągu 2 dni.

Mamy nadzieję i szczerze w to wierzymy, że docenisz nasze usługi! Czekamy na opinie, więc nie wahaj skontaktować się z nami i pomóż nam stać się jeszcze lepszymi!

Stan produktu i jego znaczenie

Nasze produkty znajdują się w momencie sprzedaży w następującym stanie:

Nieotwarty: Nieotwarty oznacza produkt nieużywany. Opakowanie jest oryginalnie zamknięte. Wszystkie nasze produkty posiadają oryginalne ładowarki i kable.

Stan dobry: Jak na swój wiek produkt jest w dobrym stanie, nosi jedynie standardowe ślady eksploatacji, ale nie posiada żadnego trwałego uszkodzenia. Mogą wystąpić drobne zarysowania lub odkształcenia, ale z założenia powinno ich być bardzo mało.

Mały defekt kosmetyczny: Produkty z małym uszkodzeniem posiadają lekkie mankamenty, zarysowania lub delikatne wgniecenia, które zostały spowodowane uderzeniem lub innym wypadkiem. Są to standardowe uszkodzenia eksploatacyjne, niezależne od wieku urządzenia. W wypadku sprzedaży produktu z małym uszkodzeniem, opiszemy go precyzyjnie, oraz załączymy dokładne zdjęcia.

Duży defekt kosmetyczny: Produkty z dużym uszkodzeniem posiadają istotne mankamenty, zarysowania lub widoczne wgniecenia, które zostały spowodowane uderzeniem lub poważniejszym wypadkiem. Są to uszkodzenia inne niż eksploatacyjne, niezależne od wieku urządzenia. W wypadku sprzedaży produktu z widocznym uszkodzeniem, opiszemy go precyzyjnie, oraz załączymy dokładne zdjęcia.