Pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania.

Czy można dostać pieniądze bez konieczności podawania numeru konta?

– Jeśli nie posiadasz rachunku bankowego, skontaktuj się z nami w celu ustalenia odpowiadającej Ci formy płatności.

Skąd mam wiedzieć, że dostanę pieniądze i nie znikniecie z moim towarem?

– Cały pomysł na nasz biznes opiera się na oferowaniu naszym klientom wygodnych i bezpiecznych transakcji. mBazaar to firma zarejestrowana w Polsce, działamy na podstawie przepisów polskiego prawa i zgodnie z ustalonymi standardami dotyczącymi elektronicznego handlu towarami. Czasami dobrze jest zadzwonić lub napisać, więc nie wahaj się tego uczynić! Jesteśmy prawdziwymi ludźmi, którzy mają nadzieję i szczerze wierzą, że udało im się stworzyć serwis, który zostanie przez Ciebie doceniony!

Dlaczego nie kupujecie produktów, starszych niż pewien model?

– Staramy się pracować z produktami mieszczącymi się powyżej pewnej wartości i wieku, co ma oczywiście związek z możliwością ich dalszej odsprzedaży. Ale także dlatego, że uważamy, że niższe zarobki i większe ryzyko w biznesie, lepiej omijać z daleka. Zdajemy sobie również sprawę, że popyt na starsze sprzęty, takie jak G3 i G4 jest obecnie bardzo mały.

Jeśli wysyłam produkt do Was i ulegnie on uszkodzeniu, co się stanie potem?

– Jeśli wysyłasz przesyłkę, powinieneś użyć naszego listu przewozowego i przyczepić go na przesyłkę, w skutek czego produkt zostanie ubezpieczony przez firmę kurierską do wysokości 50 000 zł. Ale tylko wtedy, gdy jest zapakowany w odpowiedni sposób! Więc uważaj jak będziesz się do tego zabierał.

Chcę zamówić kuriera żeby wysłać Wam mój sprzęt, jak to zrobić?

– Skontaktuj się z operatorem DHL pod numerami telefonu 42 6 345 345. W procesie składania zlecenia zostaniesz poproszony o podanie nr klienta dla danej wysyłki oraz docelowego adresu dostawy wraz z danymi kontaktowymi osoby odbierającej. Wszystkie te informacje zostaną Ci udzielone mailowo wraz ze z góry opłaconym listem przewozowym, który naklej na paczkę lub przekażesz kurierowi w momencie nadania przesyłki.

Nie wiem jaki mam układ klawiatury w swoim urządzeniu – pomocy!

– Jeśli nie jesteś pewien czy posiadasz standardowy europejski układ QWERTY, zajrzyj na stronę pomocy Apple lub poszukaj informacji na własną rękę w internecie! Zawsze możesz też zadzwonić do nas lub wysłać nam maila ze zdjęciem układu klawiszy, a postaramy się odpowiedzieć na twoje wątpliwości!