Informacje dla sprzedających

Sprzedając nam swój używany sprzęt:

Wiesz, że możesz zarobić!

Z nami zarobisz w ciągu 5 dni roboczych (a zazwyczaj dużo szybciej) od momentu, gdy produkt dotrze do naszego centrum serwisowego. W tym czasie zdążymy zweryfikować komputer, upewnić się, że informacje udzielone przez Ciebie w opisie stanu produktu były rzetelne i wypłacić pieniądze na wskazany rachunek bankowy. Jeżeli, niestety, okaże się że coś jest nie tak, skontaktujemy się z Tobą i dostaniesz możliwość anulowania transakcji.

Jesteś właścicielem produktu.

Ważne jest byś pamiętał, że jesteś właścicielem produktu, aż do momentu gdy otrzymasz za niego uzgodnioną kwotę. My w tym czasie będziemy traktować Twój sprzęt w taki sam sposób jakby był nasz, dostanie tak dużo miłości, ile tylko potrzebuje.

Masz pewność, że dane z Twojego urządzenia nie zostaną nadużyte.

Nasze sprzęty są kontrolowane przez techników autoryzowanych przez firmę Apple. Technik diagnozuje dogłębnie sprzęt, weryfikuje go wizualnie a następnie czyści dysk twardy ze wszystkich treści i plików, zgodnie z powszechnie przyjętymi standardami bezpiecznego i trwałego usuwania danych. Jeśli mimo tego nadal obawiasz się o swoją prywatność, nie wahaj się wysłać nam komputera bez dysku twardego, lub poproś nas o bezpieczną utylizację jak tylko do nas dotrze. Następnie przed dalszą odsprzedażą zamontujemy świeży dysk twardy, zanim przesyłka trafi do szczęśliwego nabywcy!

Mamy nadzieję i szczerze w to wierzymy, że oferujemy usługi, których jakość z pewnością docenisz! Będziemy szczęśliwi, gdy otrzymamy Twoją opinię, nie wahaj się skontaktować z nami i pomóc nam działać jeszcze sprawniej!

Układ klawiatury w Twoim urządzeniu

Nie jesteś do końca przekonany, jaki układ klawiszy posiada Twoje urządzenie MacBook/ iMac? Oprócz układów typowo regionalnych, dedykowanych dla krajów ze specyficznymi znakami (jak Turcja, Litwa etc.), w Europie występują zazwyczaj trzy rodzaje układów:

– Standardowy QWERTY (dla większości krajów, w tym Polski)

– Niemiecki QWERTZ (Niemcy i część Europy centralnej)

– Francuski AZERTY (Francja i Belgia)

Dodatkowo wyróżniamy amerykański układ QWERTY posiadający inny klawisz „enter/return” – płaski i poprzeczny a nie w układzie „odwróconego L” jak w klawiaturze europejskiej. Poniżej galeria zdjęć, która pomoże zobrazować różnice opisane powyżej.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zebraliśmy więcej informacji o nas i naszych usług na stronie Bezpieczna alternatywa.