Partnerzy

Tutaj znajdziesz informacje na temat naszych partnerów, dzięki czemu możesz przyjść osobiście do ich punktu i pozostawić swój sprzęt na miejscu w celu dokonania wyceny. Należy pamiętać, że wypłata pieniędzy nastąpi tylko wtedy, gdy produkt zostanie pozytywnie zweryfikowany.

Informacje na tej stronie są regularnie aktualizowane, istnieje wiele firm, które chcą z nami współpracować, ale wybraliśmy MacLife jako strategicznego partnera. Planujemy rozszerzenie współpracy, by wkrótce zaoferować więcej partnerów w całym kraju.

Punkt przyjęć serwisu – Szaserów 105A, 04-335 Warszawa

Jeśli zależy Ci na krótkim czasie realizacji transakcji, po dokonaniu wstępnej wyceny i zwrotnej akceptacji umowy przez nasz system, do MacLife możesz przynieść swój sprzęt osobiście, a oni zajmą się nim z należytą dozą troski i staranności. Alternatywnie możesz skorzystać z usług firmy kurierskiej, z którą mamy podpisaną umowę o stałej współpracy. W tym celu musisz wykonać 3 proste kroki, a następnie nadać przesyłkę ze z góry opłaconym przez nas listem przewozowym przyklejonym do opakowania.