O nas

Grupa mResell powstała w 2012 roku w Szwecji, założona przez pasjonatów mających na codzień do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple. Dzięki temu doświadczeniu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów – móc sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny! Tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę.

W mResell pomysł na biznes jest dziecinnie prosty. Chcąc zapewnić bezpieczną i ustrukturyzowaną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple poprzez serwisy aukcyjne czy ogłoszeń lokalnych, współpracujemy jedynie z najlepszymi partnerami na rynku i oferujemy korzystne ceny zarówno sprzedającym jak i kupującym nasze produkty. Naszą misją jest coś, o czym ze strachem myślą sprzedawcy nowych produktуw – używane sprzęty Apple refurbished, w idealnym stanie i cenie przystępnej dla każdego!

Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj.

Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetną okazję za połowę ceny?

MBAZAAR POLSKA SP. Z O.O. jest spółką prawa polskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Czapli 57, 02-781 Warszawa, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000480982 posiadającą NIP 9512372956 oraz REGON 146927956, o kapitale zakładowym 5,000.00 zł

/mBazaar