Blog mBazaar

Obiecujący koncept iPhone z 4,7″ ekranem

Fajny i dobry pomysł jest fajny i dobry – znany fakt. Może nie wszyscy je miewają, ale wielu z was na pewno. I choć w większości przypadków bywają dalekie od realizacji , jeden z nich, zaprezentowany światu dziś jest bardzo tego bliski.

Obejrzyjcie sami krótki film na temat iPhone 6, którego koncept został opracowany hobbistycznie przez znanego projektanta Sama Becketta. Zgodnie z wizją zaprezentowaną przez Becketta, jego propozycja „iPhone Air” posiada 4,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 i gęstości 468 pikseli na cal. Koncept Becketta jest o 8 procent większy i 9 procent cieńszy niż iPhone 5S. Cieńszy profil jest zgodny z wcześniejszymi plotkami o iPhone 6, które sugerowały, że Apple będzie pracować nad technologią wyświetlacza, aby umożliwić produkcję cieńszego urządzenia.

Telefon jest jedynie 8% większy niż aktualnie nam panujący iPhone 5S, wzrost ten spowodowany jest dostosowaniem urządzenia do pomieszczenia większego ekranu. Dodatkowe miejsce postarano się uzyskać przez zmniejszenie szerokości ramek bocznych i wykończenia górnej i dolnej ramki telefonu. Grubość „iPhone Air” to zaledwie 7mm, czyli o 0,6 mm mniej niż u poprzednika. Ta zdawałoby się kosmetyczna redukcja grubości urządzenia przy jednoczesnym lekkim zwiększeniu jego szerokości i wysokości może pomóc wygospodarować więcej przestrzeni dla baterii i innych kluczowych komponentów.

Jak w przypadku każdego marzenia, nie jest pewne , czy te koncepcje i wizje zostaną uwzględnione w przez producenta w kolejnej generacji iPhone’a, ale poniższy film jest naprawdę ciekawy i udanie obrazuje, jak iPhone może wyglądać w większej odsłonie. Plotki głoszą, że Apple opracowuje dwa modele, które zaprezentuje jeszcze w tym roku – pierwszy z około 4,7-calowym wyświetlaczem, a drugi większy z 5,5-calowy „potworem”. Pożyjemy, zobaczymy…

Tagged in:,
About 
mBazaar powstał w 2013 roku. Kilkoro pasjonatów miało wcześniej do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple w Polsce, oraz za granicą. Właśnie dzięki temu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów - by sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny, tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę. W mBazaar pomysł na biznes jest bardzo prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple. Współpracujemy z liderami na rynku i oferujemy atrakcyjne ceny zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Siedzibę mamy w Warszawie, ale ideą naszej firmy jest być tam, gdzie Ty - w Internecie. Czujemy powołanie do czegoś, o czym bardzo niechętnie słyszą sprzedawcy nowych produktów Apple - używane sprzęty, w idealnym stanie i dobrej cenie dla każdego! Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj. Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetny sprzęt za połowę ceny? /mBazaar