Blog mBazaar

Nowy kontroler Moga Power Ace – znamy przecieki!

Według tweeta od @evleaks, nadchodzący kontrolera Logitecha, którego zdjęcia zaprezentowano w październiku, będzie nosił nazwę Powershell, a kontroler od Moga – Power Ace.

Nowy kontroler Power Ace został przypadkowo znaleziony na YouTube w ten weekend (przez TouchArcade), choć zdjęcia kontrolera pierwszy raz wyciekły już w zeszłym tygodniu. Pomimo, iż oficjalne zdjęcia pokazują tradycyjny d-pad wraz z dwoma thumbsticks’ami, video potwierdza, że kontroler zawiera również R1/R2 i L1/L2 znajdujące się na górze urządzenia.

Trailer także wyraźnie obrazuje wielkość kontrolera zarówno z iPhonem wewnątrz oraz przy zamkniętym urządzeniu. Urządzenie współpracuje z iPhone 5, 5c, 5s, i iPod touch piątej generacji, a chociaż dane cenowe nie zostały jeszcze potwierdzone, wstępne szacunki wskazywałyby na cenę w okolicy 99 dolarów.

Choć wciąż nie znamy potencjalnej daty premier obu kontrolerów, coraz częstsze przecieki wskazują, że mogą się one odbyć jeszcze przed końcem roku, prawdopodobnie nawet w połowie listopada.

About 
mBazaar powstał w 2013 roku. Kilkoro pasjonatów miało wcześniej do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple w Polsce, oraz za granicą. Właśnie dzięki temu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów - by sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny, tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę. W mBazaar pomysł na biznes jest bardzo prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple. Współpracujemy z liderami na rynku i oferujemy atrakcyjne ceny zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Siedzibę mamy w Warszawie, ale ideą naszej firmy jest być tam, gdzie Ty - w Internecie. Czujemy powołanie do czegoś, o czym bardzo niechętnie słyszą sprzedawcy nowych produktów Apple - używane sprzęty, w idealnym stanie i dobrej cenie dla każdego! Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj. Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetny sprzęt za połowę ceny? /mBazaar