Blog mBazaar

iPhone 6 już w maju 2014?

fot:ADR
fot:ADR

Nie tak dawno Apple wypuścił na rynek swoje nowe iPhone’y. Tradycyjnie firma prezentuje nowe smartfony w cyklu jednej premiery rocznie, ale jeśli najnowsze plotki się potwierdzą, być może dostaniemy nowego iPhone’a znacznie szybciej w tym roku. Znany Tajwański portal informacyjny Digitimes twierdzi, że słyszał ze źródeł zbliżonych do łańcucha logistycznego firmy, jakoby Apple przygotowywał się do produkcji iPhone 6 już w maja 2014. Słuchawka ma ponoć mieć 20nm procesor produkowany przez Taiwan Semiconductor Manufacturing Company i większy wyświetlacz – prawdopodobnie nawet 5-calowy.

Krążyło już wiele plotek o pracach Apple nad iPhone’m z większym wyświetlaczem, oczekuje się więc że firma w końcu powiększy rozmiar wyświetlacza w 2014 roku. Jednak powszechnie uważa się, że nowy iPhone może nie trafić do sprzedaży aż do jesieni tego roku, być może po prostu nie wpisywałoby się to w tradycyjny cyk wydawniczy Apple. Ponadto tajne źródła informacyjne również wierzą, że większy iPad o przekątnej ekranu 12,9 cala jest już w drodze, z potencjalną datą premiery ustaloną w październiku. Według źródeł, tablet ten ma być ukierunkowana na odbiorców edukacyjnych w Ameryce Północnej. Oba te produkty pojawiały się w sferze plotek już w przeszłości i mają się objawić w tym roku, nawet jeśli terminy nie są do końca potwierdzone na dziś dzień. Prezes Apple Tim Cook już powiedział, że firma ma „wielkie plany” na 2014 rok, zastanawiam się więc, czy obejmują one również odejście od wieloletniej tradycji?

Ps. A na obrazku jeden z konceptów, który przypadł nam mocno do gustu – a jakie są Wasze opinie w tej kwestii?

Tagged in:,
About 
mBazaar powstał w 2013 roku. Kilkoro pasjonatów miało wcześniej do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple w Polsce, oraz za granicą. Właśnie dzięki temu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów - by sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny, tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę. W mBazaar pomysł na biznes jest bardzo prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple. Współpracujemy z liderami na rynku i oferujemy atrakcyjne ceny zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Siedzibę mamy w Warszawie, ale ideą naszej firmy jest być tam, gdzie Ty - w Internecie. Czujemy powołanie do czegoś, o czym bardzo niechętnie słyszą sprzedawcy nowych produktów Apple - używane sprzęty, w idealnym stanie i dobrej cenie dla każdego! Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj. Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetny sprzęt za połowę ceny? /mBazaar