Blog mBazaar

GoPro Hero3+ Black Edition w połączeniu z Apple iPhone – początek czegoś niezwykłego?

gopro-131127-1
fot.Appleinsider

Najbardziej wszechstronna kamera na świecie i najbardziej popularny smartfon w końcu połączyły siły dzięki oficjalnej aplikacji GoPro dla iOS. Wbudowana łączność bezprzewodowa, doskonała jakość obrazu i kosmiczny zestaw akcesoriów sprawiają, że kamera GoPro Hero3+ to prosty wybór – taki, który może okazać się jedynie lepszy w połączeniu z iPhone!

Na potrzeby obszernej recenzji w Appleinsider, GoPro dostarczyło redakcji wartą 400 dolarów kamerę GoPro Hero3+ Black Edition, 64-gigabajtową kartę Lexar microSDXC, Flex Clamp na szczęki hamulca, statyw, mocowanie do kasku i mocowanie do osłony przeciwsłonecznej w aucie. Hero3+ Black Edition wyposażona jest w wodoszczelną obudowę certyfikowaną nawet do głębokości 40 metrów, pilota zdalnego sterowania Wi-Fi, dwie klamry zatrzaskowe, zakrzywione i płaskie podstawki montażowe, trójkierunkowe ramię obrotowe i kabel micro USB do synchronizacji i ładowania… uff trochę tego napakowali do zestawu!

fot.Appleinsider
fot.Appleinsider

Jeśli interesuje Was jak taki zestaw spisuje się w praktyce, zapraszamy do obszernej recenzji na Appleinsider, my sami tak napaliliśmy się na temat, że chyba niebawem taki hardkorowy set pojawi się u nas w redakcji – damy znać!

About 
mBazaar powstał w 2013 roku. Kilkoro pasjonatów miało wcześniej do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple w Polsce, oraz za granicą. Właśnie dzięki temu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów - by sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny, tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę. W mBazaar pomysł na biznes jest bardzo prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple. Współpracujemy z liderami na rynku i oferujemy atrakcyjne ceny zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Siedzibę mamy w Warszawie, ale ideą naszej firmy jest być tam, gdzie Ty - w Internecie. Czujemy powołanie do czegoś, o czym bardzo niechętnie słyszą sprzedawcy nowych produktów Apple - używane sprzęty, w idealnym stanie i dobrej cenie dla każdego! Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj. Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetny sprzęt za połowę ceny? /mBazaar