Blog mBazaar

Co tam Panie po konferencji – czyli nowe propozycje Apple na jesień

Ostatnia konferencja Apple przysporzyła wiernym fanom marki moc atrakcji z kilkoma bohaterami w roli głównej: nowy iPad mini, iPad Air, MacBook Pro (13′ i 15′), Mac Pro oraz system OS X Maverics.

Po odrobinie standardowego słodzenia pod kierunkiem marki oraz ciekawie dobranych statystyk ukazujących jej dominację nad najbliższą konkurencją, gigant z Cupertino przeszedł w Yerba Center (San Francisco) do prezentacji wyboru nowych produktów, które w tym roku należałoby uznać za co najmniej zadowalający w kontekście niedawnej przecież premiery nowego iPhone 5s i 5c.

Wszystkie zaprezentowane sprzęty już niebawem, lub najpóźniej w grudniu trafią na sklepowe półki. Zapewne jak zawsze nie zabraknie malkontentów, ale tym razem miało być po prostu (aż?) szybciej, wydajniej oraz ładniej – czyli lepiej… lecz niestety kolejny raz bez rewolucji.

Przy okazji Apple po raz kolejny utwierdziło ludzi w przekonaniu, że nie interesuje ich segment tanich urządzeń, w związku z tym zarówno MacBook Pro, iPad Air, jak i iPad mini wyróżniają się nie tylko bajeczną stylistyką, ale i obłędną ceną. Na szczęście nie obyło się też bez odrobiny populizmu w postaci całkowicie darmowej aktualizacji do nowego systemu Mac OS X Mavericks, jak i środowiska iWork – nic tylko brać, przebierać i używać proszę Państwa…

Dla zainteresowanych więcej szczegółów pod tym linkiem.

About 
mBazaar powstał w 2013 roku. Kilkoro pasjonatów miało wcześniej do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple w Polsce, oraz za granicą. Właśnie dzięki temu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów - by sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny, tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę. W mBazaar pomysł na biznes jest bardzo prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple. Współpracujemy z liderami na rynku i oferujemy atrakcyjne ceny zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Siedzibę mamy w Warszawie, ale ideą naszej firmy jest być tam, gdzie Ty - w Internecie. Czujemy powołanie do czegoś, o czym bardzo niechętnie słyszą sprzedawcy nowych produktów Apple - używane sprzęty, w idealnym stanie i dobrej cenie dla każdego! Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj. Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetny sprzęt za połowę ceny? /mBazaar