Blog mBazaar

Bardziej dostępne wyświetlacze 4K zaprezentowane na CES 2014.

za: Macrumors.com
za: Macrumors.com

Wiele firm wprowadziło swoje nowe propozycje 4K na targach CES w tym tygodniu, i choć niektóre monitory 4K przejawiały problemy wieku dziecięcego w połączeniu z nowym Mac Pro, oczekuje się, że najnowsze wyświetlacze będą już w pełni zgodne z nowymi urządzeniami od Apple.

Wyświetlacze 4K zanotowały znaczne spadki cen dla wielu modeli wprowadzonych w ostatnich miesiącach, a zupełnie nowe modele są, w większości, znacznie tańsze od obecnie dostępnych na rynku monitorów 4K.

Lenovo zadebiutował ze swoim ThinkVision Pro2840m, wyświetlacz 4K 28 ” skierowany jest do profesjonalistów obcujących na co dzień z rozdzielczością 3840×2160. Monitor powinien być dostępny w kwietniu za 800 dolarów.

Asus posiada również w swojej ofercie wyświetlacz 3840×2160, 28-calowy panel o nazwie PB287Q, w cenie około 800 dolarów. Będzie on dostępny w drugim kwartale 2014 roku .

Wreszcie Seiki potwierdziło, że będzie niebawem prezentować swój nowy monitor 28 ” 4K, prawdopodobnie będzie to propozycja budżetowa jako, że spółka obecnie posiada 39-calowy telewizor 4K dostępny za jedyne 500 dolarów, znacznie taniej niż u konkurencji.

LG już wcześniej zaprezentowało wyświetlacz 4K, 31-calowy 31MU95, który jest szerszy niż większość innych dostępnych alternatyw dzięki panelowi o panoramiczny stosunku 19:10 4096×2160, podczas gdy większość innych wyświetlaczy 4K używa formatu 16:9. LG zaoferuje także 34-calowe i 29-calowe opcje o znacznie szerszych ekranach 21:9, ale w niższych rozdzielczościach niż 4K. Premiery te powinny zostać ogłoszone jeszcze w tym tygodniu na targach CES.

Tagged in:, ,
About 
mBazaar powstał w 2013 roku. Kilkoro pasjonatów miało wcześniej do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple w Polsce, oraz za granicą. Właśnie dzięki temu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów - by sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny, tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę. W mBazaar pomysł na biznes jest bardzo prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple. Współpracujemy z liderami na rynku i oferujemy atrakcyjne ceny zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Siedzibę mamy w Warszawie, ale ideą naszej firmy jest być tam, gdzie Ty - w Internecie. Czujemy powołanie do czegoś, o czym bardzo niechętnie słyszą sprzedawcy nowych produktów Apple - używane sprzęty, w idealnym stanie i dobrej cenie dla każdego! Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj. Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetny sprzęt za połowę ceny? /mBazaar