Blog mBazaar

Apple potwierdza promocję – Black Friday w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych!

black-fridayFirma Apple potwierdziła, że będzie oferowała specjalne promocje z okazji Black Friday w sklepie internetowym, jak również w sklepach stacjonarnych. Co ciekawe w sklepie internetowym promocyjne ceny dostępne będą równo przez 24h – od północy do północy!

Apple nie ujawnił, jakich oszczędności możemy się spodziewać tym razem, ale w zeszłym roku oferowali 100 dolarów zniżki na MacBooki oraz mniejsze zniżki na iPady, iPody i wiele innych produktów. Wieść głosi również, że wysyłka przy tej okazji będzie darmo, bez zastrzegania minimalnej kwoty do wydania w klepie (normalnie 50 dolarów w USA). Ciekawe, czy polski oddział sklepu będzie również objęty tą ofertą?

Ps. A dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Black Friday, krótkie info – kolejny Dzień po Święcie Dziękczynienia (piątek) jest znany jako Czarny Piątek. To również w USA nieoficjalnie dzień rozpoczęcia zakupów Świątecznych. Ludzie potrafią stać godzinami w kolejkach zanim dany sklep zostanie otwarty, po to by walczyć o najlepsze okazje w roku… istne szaleństwo!

blackfriday

Dobra promocja nie jest zła, ale i tak najlepsze okazje będą dostępne po otwarciu działu Sklepu na mbazaar.pl 😉

About 
mBazaar powstał w 2013 roku. Kilkoro pasjonatów miało wcześniej do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple w Polsce, oraz za granicą. Właśnie dzięki temu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów - by sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny, tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę. W mBazaar pomysł na biznes jest bardzo prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple. Współpracujemy z liderami na rynku i oferujemy atrakcyjne ceny zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Siedzibę mamy w Warszawie, ale ideą naszej firmy jest być tam, gdzie Ty - w Internecie. Czujemy powołanie do czegoś, o czym bardzo niechętnie słyszą sprzedawcy nowych produktów Apple - używane sprzęty, w idealnym stanie i dobrej cenie dla każdego! Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj. Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetny sprzęt za połowę ceny? /mBazaar