Blog mBazaar

55 trików na Twoim iPhonie, o których nie miałeś pojęcia lub po prostu zapomniałeś!

Czy wiesz, co to jest Inteligentne odwrócenie kolorów w iOS 11? Albo jak uruchomić funkcję Alarmowe SOS?

Witam wszystkich, nazywam się Michał Walendowski i dzięki uprzejmości redakcji mBazaar.pl chciałbym przedstawić Wam moją publikację, wydaną za pośrednictwem wydawnictwa Ridero: iOS 11 – 55 trików na Twoim iPhone’ie. Podobnie jak moje wcześniejsze publikacje, które można znaleźć w iBooks, dotyczy ona trików, o których istnieniu często użytkownik iPhone’a nie ma pojęcia, lub zapomniał, że taka funkcja w ogóle występowała. Tym razem skupiłem się na usprawnieniach, które przyniósł nowy system, czyli iOS 11. Forma książki jest minimalistyczna, prosta w przekazie i formie, a dobór trików subiektywny. Po raz pierwszy oprócz wersji elektronicznej książkę można dostać także w formie drukowanej. Jedną i drugą wersję można nabyć pod tym adresem.

Wkrótce pojawi się w wielu innych księgarniach internetowych.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy pobrali moje wcześniejsze publikacje, za miłe słowa i wsparcie. Mam nadzieję, że i tym razem znajdziecie coś dla siebie i dla swoich iPhone’ów. Dzięki!

Michał Walendowski
pokolenieiphone.pl

Tagged in:,
About 
mBazaar powstał w 2013 roku. Kilkoro pasjonatów miało wcześniej do czynienia ze sprzedażą i serwisem produktów Apple w Polsce, oraz za granicą. Właśnie dzięki temu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów - by sprzedawać i kupować używane sprzęty Apple w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny, tak właśnie narodził się pomysł na naszą pionierską usługę. W mBazaar pomysł na biznes jest bardzo prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną alternatywę dla handlu używanymi produktami Apple. Współpracujemy z liderami na rynku i oferujemy atrakcyjne ceny zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Siedzibę mamy w Warszawie, ale ideą naszej firmy jest być tam, gdzie Ty - w Internecie. Czujemy powołanie do czegoś, o czym bardzo niechętnie słyszą sprzedawcy nowych produktów Apple - używane sprzęty, w idealnym stanie i dobrej cenie dla każdego! Nie wahaj się z nami skontaktować, aby to zrobić kliknij tutaj. Śledź nas na Twitterze i Facebooku, gdzie prowadzimy liczne akcje i promocje, a może następnym razem to Ty trafisz na świetny sprzęt za połowę ceny? /mBazaar