Blog mBazaar

55 trików na Twoim iPhonie, o których nie miałeś pojęcia lub po prostu zapomniałeś!

Czy wiesz, co to jest Inteligentne odwrócenie kolorów w iOS 11? Albo jak uruchomić funkcję Alarmowe SOS? Witam wszystkich, nazywam się Michał Walendowski i dzięki uprzejmości redakcji mBazaar.pl chciałbym przedstawić Wam moją publikację, wydaną za pośrednictwem wydawnictwa Ridero: iOS 11 – 55 trików na Twoim iPhone’ie. Podobnie jak moje wcześniejsze

Continue Reading

Apple ogłasza wyniki finansowe za drugi kwartał 2017 roku

Obecny okres jest dla marki Apple bardzo gorący. Zbliża się 10. rocznica wprowadzenia na rynek prawdziwej rewolucji, czyli iPhone’a, a wraz z nią premiera nowych modeli tego urządzenia, w tym najbardziej oczekiwanego iPhone 8. Firma zaprezentowała ostatnio wyniki finansowe za drugi kalendarzowy kwartał 2017 roku. Mogą napawać optymizmem.

Trzecia generacja Apple Watch już tuż-tuż!

Już wkrótce premierę ma mieć trzecia generacja inteligentnego zegarka od Apple. Czego możemy się spodziewać po najnowszej odsłonie Apple Watch? Jakie ulepszenia i nowości przygotowała dla nas firma Apple? Zapraszamy do zapoznania się z naszym podsumowaniem wszystkich informacji, jakie krążą na ten temat w Sieci.

Premiera iPhone8 – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Na nowe wcielenia sztandarowej zabawki Apple zawsze czekamy z niecierpliwością. I nie tylko my, bo Internet aż wrze od plotek, przecieków i spekulacji na temat najnowszej odsłony iPhone’a. Premiera iPhone 8 zbiega się z 10. rocznicą powstania kultowego smartfonu od Apple i wszystko wskazuje na to, że ten model będzie naprawdę wyjątkowy.

Apple otrzymał licencję na testowanie technologii 5G

Firma Apple dołączyła niedawno do innych gigantów komunikacyjnych i będzie testować technologię bezprzewodową 5G, opartą na falach o długości milimetra. Zezwolenie na eksperymentalne wykorzystanie tej technologii nowej generacji jest skutkiem złożonego przez Apple wniosku do Federalnej Komisji Łączności (FCC).

Apple stawia na rozszerzoną rzeczywistość

Marka Apple co jakiś czas bierze się za udoskonalanie kolejnego systemu, który stanowić ma krok milowy w zakresie rozwoju technologii. Wszystko wskazuje na to, że obecny konik włodarzy firmy to tak zwana rozszerzona rzeczywistość (Augmented Reality, AR). Jakie możliwości i korzyści może przynieść nowa technologia?